Market Marketing: Statistiky a klíčové údaje (2023)

Marketing přidružení: Klíčové statistiky a čísla (2023)

statistics marketing

Proč je přidružený marketing obrovskou pákou, která dnes vydělává peníze? & Nbsp;

Programy affiliate marketing Dokud je majitel webových stránek nebo blogu.

Proces je na první pohled jednoduchý: společnosti platí přidružení provize za Odeslání prodeje a přidružené subjekty generují provoz na webové stránky společnosti.

s některými z Nejlepší programy přidružení Říká se masivní provize, není překvapivé, že tento kanál je mezi online vydavateli tak populární.

to znamená, že je nezbytné porozumět trendům v marketingu přidružení Pro všechny firmy, které si přeje co nejlépe využít tohoto kanálu. fungování marketingu přidružení a rozhodování o konkrétním marketingovém úsilí.

Začněme.

výdaje na marketing přidružení < / H2>

1. Typická míra konverze affiliate je 0,5 % až 1 %. Některé programy však mají mnohem vyšší míru konverze. Průměr je mezi 0,5% a 1%. Programy mají mnohem vyšší míru konverze než průměr, zatímco ostatní mají nižší sazby. p>

affiliate marketing výdaje Photo Credit: financesOnline.com

2. Ve Spojených státech bylo v roce 2020 ve Spojených státech vynaloženo více než 8 miliard dolarů. Stráveno v přidruženém marketingu ve Spojených státech v roce 2020.

S tak velkým sektorem není překvapivé, že se tolik společností snaží zapojit.

více očekáváme výdaje související s přidružením Marketingu bude v nadcházejících letech pokračovat v růstu.

affiliate marketing výdaje

< Figcation> Image credit: statista.com

Výzkum marketingu přidružení

3. Online výzkum v oblasti přidruženého marketingu se od roku 2016 výrazně zvýšil. Ve skutečnosti se v červnu 2021 tento nárůst více než zdvojnásobil. Měsíc června 2021 znamenal vyvrcholení online výzkumu spojeného s marketingem přidružení v posledních pěti letech. Získejte část dortu.

4. Polovina přidruženého provozu na světě pochází z mobilních zařízení. Přístup k internetu, není překvapivé, že tento trend sleduje provoz přidružení.

Tento trend se zvýší pouze v nadcházejících letech. Společnosti proto musí zajistit, aby byly připraveny přizpůsobit mobilní provoz.

5. Téměř tři čtvrtiny online kupujících ve Spojených státech zkontrolují před nákupem několik přidružených webových stránek. Hlavní důvody, proč se lidé obracejí na internet, aby nakupovali. .

Affiliate Marketing Industries

6. Téměř čtvrtina všech programů přidružení se ukázala jako v módním průmyslu. Pro marketing přidružení AM Navigator zjistil, že téměř čtvrtina všech programů přidružení se týká tohoto sektoru. > Móda je také velmi konkurenčním sektorem, takže program přidružení může společnostem poskytnout konkurenční výhodu. << /P>

7. Nejméně osm z deseti značek má program přidružení. Program dnes.

S tak velkým počtem společností, které přijímají marketing probíhajícího přidružení, je zřejmé, že tento sektor je zde.

Společnosti musí zajistit, aby byly Připraveni k konkurenci v tomto stále přetíženém prostoru poskytnutím správné hodnoty jejich přidruženým subjektům.

8. Téměř 95 % všech vydavatelů používá několik sítí. P>

To jim také umožňuje najít nejlepší nabídky a programy pro jejich publikum, což jim umožňuje porovnat sazby provize a najít nejlukrativnější nabídky. -le-Marketing-Daffiliation “> Zdroje provozu pro afiliační marketing

9. Nejméně 65% všech specialistů na marketing přidružení používá blogy jako svůj první dopravní kanál. How-Lance-Un-blog “> Vytvoření blogu zůstává jedním z nejúčinnějších způsobů, jak generovat provoz do programu přidružení.

Je to pravděpodobně proto, že je to relativně snadné a Levný způsob, jak začít. Pro většinu společností je hledání nových přidružených společností prováděno několika kanály. Prostřednictvím řídicích panelů sítí 71 % použije na svém webu tlačítko pro akční výzvu a 56 % uspořádá své vlastní akce. Aby se zajistilo, že dosáhnou nejširší možné veřejnosti.

zisky v marketingu přidružení

11. Obecně Amazon nabízí mezi 1% a 10% provizí svým přidruženým subjektům. Okno odvětví a nabízí provize až do 10 %. Mějte na paměti, že částka, kterou vydělávají, se liší v závislosti na produktech, které prodávají, a na typu provozu, který mohou poskytnout.

12. Více než čtyři z pěti specialistů na marketing affiliation si myslí, že se jejich příjem zvýší. .

Je to pravděpodobně proto, že stále více společností začíná vidět hodnotu tohoto marketingového kanálu.

Kromě toho se sektory stávají stále konkurenceschopnějšími, společnosti budou Ideální řešení může být nalezení nových způsobů, jak vyniknout, a přidružený marketing by mohl být. -image”>

affiliate marketing statistics

< EM> Foto kredit: financesOnline.com

13. Nejméně 10 % všech affiliate marketingových specialistů na celém světě vydělává více než 50 000 $ ročně. Kariéra.

To platí zejména pro ty, kteří mohou generovat provoz a prodávat předměty za vysoké ceny.

Je však důležité si uvědomit, že marketing přidružení není rychlým obohacovacím systémem.

14. Více než 70 % všech obchodníků si myslí, že marketing přidružení jim pomůže překročit jejich očekávaný příjem. Pozitivní trend v přidruženém marketingu si většina obchodníků myslí, že jejich očekávání budou překročena s ohledem na generované příjmy. > Navíc je to vynikající způsob, jak dosáhnout širšího publika a zvýšit známost značky, faktory, které mohou všechny přispět k obecným vyhlídkám na marketing přidružení.

15. Téměř polovina marketingových specialistů na světě považuje marketing přidružení za dovednost, kterou musí mít. Marketing je jednou z dovedností, které mnoho společností považuje za zásadní. Použijte techniku, což z něj dělá zajímavou možnost pro začátečníky jako pro marketingové veterány. Marketingový specialista?

Pokud různé trendy, pokud jde o marketing přidružení, ukazují, že tato forma marketingu vzkvétá, některé společnosti stále váhají zapojit. nevím, jak to udělat nebo takto To je třeba udělat, aby v tomto sektoru uspělo.

Zde jsou některé způsoby, jak uspět. Chcete -li provést vhodný výzkum.

To znamená, že musíte najít ty správné produkty, které je třeba propagovat a správné publikum, které se zaměřuje.

Provedením výzkumu se také ujistíte, že výdaje Souvisí s marketingem přidružení se provádí moudře. > Bude tedy snazší zacílit na konkrétní skupinu lidí a propagovat produkty, které je zajímají.

Vytvořte publikum

Po provedení výzkumu a identifikaci svého výklenku, budete muset vybudovat své publikum .

Můžeme to udělat několika způsoby, zejména prostřednictvím sociálních médií, e -mailového marketingu nebo dokonce vytvořením blogu. Prodej přidružení. Produkt, nebude snadné přesvědčit ostatní, aby si ho koupili. >

být transparentní

Pokud většina přidružených sítí vyžaduje, abyste zveřejnili své přidružení, je také nezbytné být transparentní s publikem, i když to nemusíte dělat.

< P> znamená, že musíte být upřímní na provizích nebo úplatcích, které můžete obdržet, když člověk používá vaše odkazy D „Přidružení k nákupu produktu. Marketing, musíte nabídnout hodnotu.

To může mít podobu užitečného obsahu, jako jsou blogové články nebo návody, které ukazují vaši veřejnost, jak používat produkty, které doporučujeme vyřešit problém, se kterým se setká.

Lidé jsou více nakloněni kliknout na odkaz, pokud uvidí, co odstraní. Marketing ukazuje, že tato forma marketingu je stále více populární.

To vám také umožní mít délku Avana Toto o konkurenci a co nejlépe využít jakékoli příležitosti, která se vám představuje.

Sledováním konverzí uvidíte, co funguje a co nefunguje.

Dashboard v reálném čase, který vám poskytuje statistiky o přidružení marketingu, stojí za váhu zlata. < /P>

To vám umožní provést potřebné změny, abyste maximalizovali vaše zisky. Skutečností, která je získána nalepením vašeho odkazu na přidružení, je, že musíte být trpěliví, abyste dosáhli této úrovně. PS pro dosažení výsledků. Pomůže vám zůstat na správné cestě a umožní vám investovat do nástrojů a zdrojů nezbytných k dosažení vašich cílů. > Vyvarujte se současných chyb v marketingu přidružení

Jako bloggerové, marketingové specialisté nebo majitelé podniků vždy hledáme nové způsoby, jak zpeněžit naše stránky.

Je to však stejně důležité ne Udělat chyby, které pravděpodobně způsobí, že naše reference a náš příjem najde nové zdroje příjmů. li> pokud většina přidružených propagací n E nejsou autentické (to znamená, že se pokusíte vydělávat peníze rychle), vaše publikum se od vás rychle otočí.

 • Dobrý specialista na marketing přidružení musí být transparentní ohledně jeho vztahu se značkami Propaguje. Co vyhovuje vám a vašemu publiku.
 • S ohledem na tyto body se můžete vyhnout nejběžnějším pastům a nakonec lépe úspěšné vaše kampaně.

  FAQ-statistika o přidružení marketingu

  Jaké jsou nejoblíbenější přidružené sítě?

  Nejoblíbenější a rozsáhlé přidružené marketingové sítě které generují masivní příjem com Vezměte Rakuten, Shareasale, CJ Affiliate, VigLink a ClickBank.

  affiliate statistics
  Crédit photo : financesOnline.com

  Můžete generovat příjmy z přidružení tím, že jste ovlivňovatelem?

  Ano, můžete generovat velké množství příjmů z přidružení marketingu tím, že jste ovlivňovatelem na platformách sociálních médií, jako jsou YouTube, Instagram a Snapchat. a trenér s ostatními vlivnými lidmi, kteří propagují vaše odkazy na přidružení. :

  • podíl na trhu produktů, které propagujete.
  • Vaše marketingová strategie.
  • Platby, které vám vaše přidružené produkty umožňují Získat.
  • Počet generovaných přidružených prodejů. Jakákoli komerční aktivita, úspěch není zaručen a vyžaduje čas a úsilí o zřízení úspěšné affiliate marketingové kampaně.

   mohou malé podniky mít affiliate marketingový program? může mít affiliate marketingový program a existuje mnoho výhod, které mají.

   tyto Mezi výhody patří generování dodatečných příjmů, posílení známosti značky a nárůst provozu na webových stránkách. .

   Použití affiliate marketingových strategií může být součástí procesu digitálních médií zaměřených na zvýšení online nákupů. Malé podniky proto mají možnost vydělat peníze tímto způsobem.

   Jak se pustit do marketingu přidružení? Dobrá provize pro prodej elektronického obchodu. Poté musíte vytvořit vybavení digitálního marketingu (nebo použít poskytnutý obsah) k propagaci produktů nebo služeb, pro které jste přidruženi. Napište blogové články nebo vytvořte videa na YouTube.

   Jakmile je konfigurace vytvořena, je čas začít propagovat vaše odkazy na přidružení.

   Závěr

   Statistika sektoru marketingu afiliace ukazují, že tato forma marketingu je zde, aby zůstala a získá popularitu pouze v nadcházejících letech.

   Jako vlastník společnosti máte možnost generovat Další příjem přidružením přidružených společností, zatímco se stanete přidružením. S tímto kanálem.

   Další doporučené čtení: Pokud se chcete naučit proces marketingu a jak začít, poraďte “>

  Některé odkazy se objevují v tomto článku Little Jste přidružené odkazy, které mi mohou poskytnout bezplatnou odměnu, pokud se rozhodnete koupit placený plán.
  Toto jsou nástroje, které jsem osobně použil, které podporuji a které vám umožňují nabídnout vám bezplatný obsah.

   Affiliatia Marketing:

  Leave a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *