➤ 9+ Nejlepší strategie digitálního marketingu (2023)

9+ Nejlepší strategie digitálního marketingu (2023)

 List Strategies Marketing Digital

< div class = "_ 20px">

Proč má důležitou strategii digitálního marketingu? /A> Strategie je hlavní plán, který pomáhá společnostem rozvíjet se online.

oslovit cílovou publikum více Ge, zapojte své publikum do interakcí a generujte konverze, je nepřetržitý cyklus. Toto jsou zásadní kroky pro vytvoření silné a relevantní přítomnosti na webu.

Existuje mnoho taktik, pokud jde o digitální marketing , od obsah a seo po placené a vyhrál média, včetně e-mailů a kampaní vlivu.

Tento článek představuje 10 Nejlepší neomylné digitální strategie pro posílení online vlivu.

Celkově budeme diskutovat:

 • Co je to marketingová strategie?
 • < Li> Co je to strategie digitálního marketingu?

 • Jaké typy strategií digitálního marketingu existují?
 • Jak by měly malé podniky využívat online marketing?
 • Co Jsou příklady dobrých kampaní digitálního marketingu? Ques-Cé-Quine-Lettegie-de-Marketing -Digtal-“> Co je to strategie digitálního marketingu?

Když mluvíme o marketingu, je nemožné jej oddělit od světa online. -Type-Image W-Richtext-Align-Center”>

What is a marketing strategy< /div>

Aujourd’hui, tout le monde s’engage et interagit avec les autres – et prend des décisions d’achat en Line.

Strategie digitálního marketingu definuje akce, které je třeba podniknout k získání online komerčních výsledků. Tato strategie se obecně zaměřuje na určité společné cíle:

 • Znalost značky
 • Růst publika
 • Vygenerovat více vodičů

 • Generujte konverze
 • Zvýšení zapojení
 • <

  < Li> generovat interakce

 • Zvyšování prodeje

Jako jakákoli forma marketingu začíná digitální strategie identifikací „ideální osoby zákazníka“. Koneckonců, bez ohledu na digitální platformu, na které se nacházíte, je to zpráva, která se počítá. >

Například strategie SEO může přinést provoz na blogu a oznámit vaši firmu novým lidem. Jakmile si přečtou obsah, mohou se rozhodnout se zaregistrovat na distribučním seznamu a obdržet další aktualizace. Možná nakonec skončí po převodu po hledání vaší značky a kliknou na reklamu PPC.

Nezapomeňte, že je to někdy nutné 6 až 8 Kontakty Pro generování olova životaschopného. Vaše strategie digitálního marketingu by neměla být nutně dokonalá, ale musí pokrýt všechny základy a odeslat konzistentní zprávu ke zlepšení vašich výsledků. > Jaké typy strategií digitálního marketingu existují? Existuje mnoho cest k dosažení růstu a komerčních výsledků. A každá taktika se bude lišit, pokud jste blogger, majitelem malé firmy nebo pokud se zaměřujete na publikum InternationAll .

V této příručce pokryjeme 10 hlavních strategií digitálního marketingu a naučíme se je provést, proč jsou důležité a jak poskytují výsledky.

1. Platba kliknutím (PPC)

Platební reklama na Click (PPC) je placený formát, který vám umožní umístit váš web na vrchol výsledků vyhledávání Google.

 Nejlepší seo nástroje pro vyhledávání Google

Tout le travail se fait dans Google Ads , nejznámější nástroj pro vytváření kampaní a dodržování výsledků.

V poli CPP jsou dvě konkrétní pracovní prostředí: The Displej sítě a výzkumná síť. Můžeme je definovat jako dvě pracovní zóny, ve kterých je PPC spuštěn. > Google Display Network

Google Display Network < /A> ovlivňuje 90 % uživatelů internetu. Díky zobrazovací síti se webové stránky připojí k Google AdSense a poskytují reklamní prostory. Společnosti, které chtějí investovat do GDN, pak mohou umístit své reklamní bannery na relevantní weby po celém webu. max-width:960pxpx”>

Website Banner Example
< /figne>

Jednou z hlavních strategií zobrazovací sítě, které by měly malé podniky používat, je recifikace. Jakmile uživatel navštíví váš web, je umístěn do vaší skupiny publika a vaše reklamní bannery ho mohou následovat a připomenout mu existenci vašeho webu.

Google Research Network

Síť vyhledávačů si klade za cíl zlepšit výsledky díky vyhledávacím stránkám vyhledávačů (SERP).

Les annonces Google sont composées de différents éléments qui peuvent être Personalized by the advertiser:

 • Název reklamy
 • Popis věty níže
 • SiteLinks
 • Kontaktní informace

Díky těmto dvěma kanály je možné šířit cílené reklamy na Googlu na Různé fáze trasy kupujícího.

Doporučené čtení: co je PPC & nbsp;? < P> ‍

2. SEO

Podle mého názoru je Google platformou N ° 1 pro ty, kteří mají online aktivitu. jsou rozšířením myslí lidí; Mají problémy a hledají odpovědi, které poskytují řešení. >How to Start a Blog - SEO Strategy

< /figne>

Je proto nezbytné optimalizovat váš web a jeho obsah, aby vás lidé považovali za ideální řešení. seo musí být absolutní prioritou mezi vašimi efektivními marketingovými strategiemi.

V případě, že si nejste jisti důležitost optimalizace Váš web a jeho obsah jsou zde dvě důležité statistiky:

 • V průzkumu , Google zdůraznil, že 49 % dotazovaných uvedlo, že použili vyhledávání k nalezení nebo objevování nového produktu;
 • Google obdrží více < a href = "https://wpformms.com/digital-marketing-statistics/" Target = "_ Blank"> 77 000 výzkumu za sekundu .

Co znamenají tyto údaje že pokud svůj web neoptimalizujete, nebudete mít z tohoto provozu prospěch.

, s jednoduchými úpravami a obsahem, je možné využít výsledky.

SEO Optimalizace nápověda:

 • Přilákat kvalifikovaný provoz – váš kupující persona
 • Zvyšuje viditelnost na webu
 • Zvyšte provoz vašeho online obsahu
 • Zvyšte autoritu značky
 • Vylepšete své konverzní sazby

Dobře navržená strategie SEO zahrnuje technické odkazy, hledání klíčových slov, správné formátování vašich článků pro výzkum a vytvoření zpětných odkazů .

Můžete konzultovat tyto články a získat více informací o SEO strategiích:

Doporučené čtení: q Co je to SEO & nbsp;

3. Marketing sociálních sítí

Sociální sítě procházejí v průměru 144 minut jejich jejich 144 minut Den na těchto platformách. Celkově mluvíme o 3,2 miliardy lidí každý den.

Facebook reklamy Examples

Des chiffres aussi impressionnants amènent une réflexion imminente : il est nécessaire d ‘Using Veškerý tento potenciál pro vaše podnikání.

Bez ohledu na váš segment trhu je vaše publikum určitě přítomno na několika kanálech sociálních médií. To znamená, že vaše firma musí být také přítomna na těchto platformách.

však jednoduchá přítomnost nestačí. Pro každý z těchto kanálů potřebujete specializovanou marketingovou strategii. Hlavními jsou:

Malé a velké společnosti mohou vzít Výhoda veškerého tohoto potenciálu, za předpokladu, jak se umístit. Na sociálních sítích je důležité zaměřit se na body, jako například:

 • Tón hlasu
 • Difúze obsahu
 • < Li> Interakce se zákazníky
 • Podpora
 • Obrázky a používání médií
 • Soutěže, dárky a propagace

marketing sociálních sítí umožňuje společnosti přijmout osobnost a být pravidelně v kontaktu se svým publikem.

Díky sociálnímu Sítě, je také možné propagovat zprávy, obsah, kampaně a produkty. >

Objevte některé publikace na sociálních sítích níže a způsob, jakým značky přistupují ke svým cílovým zákazníkům na těchto kanálech.

Netflix na Twitteru:

 Netflix na Twitteru

Nike sur Facebook :

 nike on twitter

Chacune des différentes plateformes de réseaux sociaux a une portée et un potentiel d’engagement spécifiques. Některé statistiky použití to pomáhají pochopit, například:

 • Dnes je Facebook hlavním kanálem distribuce obsahu v oblasti marketingu ( HubSpot );
 • > Instagram je sociální platforma, jejíž král je druhý nejvyšší ( Hubspot );

 • Spojené státy mají největší počet uživatelů Twitteru ve světě ( Statita ).
 • <

  < /li> ul> reporated: co je marketing sociálních sítí?

  4. Marketing e-mailem

  e-mailový marketing spočívá v odesílání personalizovaných marketingových zpráv k přístupu k vyhlídkám přímo e-mailem. Toto je základ této marketingové strategie, jedné z aktuálně používaných metod. Je tedy možné je nakrmit různým obsahem úrovně.

  Například, pokud společnost uvádí na trh nový produkt nebo službu, e-mailový marketing je skvělý způsob, jak jej propagovat. E-mail-nurturing “> pečující o potenciálních zákaznících se e-mailový marketing stává nezbytným marketingovým nástrojem. Umožňuje vám oslovit své publikum a generovat ještě více konverzí.

  5. Vývoj internetového obchodu je pro všechny vlastníky online obchodů.

  z marketingové strategie pro elektronický obchod Vhodné mohou zvýšit prodej a přilákat nové zákazníky.

  Co jsou platformy elektronického obchodu

  Le succès d’une boutique en ligne dépend de nombreux facteurs :

  • < Strong> Vidibility : Co seo ( seo ) může přinést
  • propagace : Práce, kterou lze provádět kanály, jako jsou sociální sítě a strategie, jako je PPC) Omoce a přitažlivost s e-mailovým marketingem a sociálními sítěmi

  Proto je e-commerce marketing výběrem úsilí prostřednictvím různých kanálů.

  Neexistuje žádný magický recept na a Úspěšný internetový obchod, ale existuje mnoho taktik pro podporu jeho růstu. bude ve formě blogových článků týkajících se předmětů souvisejících s vašimi produkty a výklenkem. Pokud například prodáváte dekorace v obývacím pokoji, blogové články o tom, jak zdobit svůj obývací pokoj nebo na barevné paletě ložnic, by mohly přitahovat čtenáře, kteří se pravděpodobně budou zajímat o vaše výrobky. produktů ve stejné kategorii. Tyto stránky musí být vizuálně atraktivní a zároveň poskytují dostatek písemného obsahu, aby vyhledávače zahrnovaly, co to je. Veškerý provoz na vašem webu. Vytvořením strategických odkazů na vaše stránky produktů ve vašich blogových článcích můžete přilákat více potenciálních prodejů. Akvizice prostřednictvím Google a Facebooku, remarketingových kampaní atd. Hlavním cílem je generovat provoz, zajistit, aby byli registrováni na seznamu, aby se stali vyhlídkami, a poté nabídl propagační akce, aby je povzbudil k nákupu. -Boutique-e-Commerce “Target =” _ BLANK “> Jak optimalizovat obsah obchodu s elektronickým obchodem?

  6. Interaktivní obsah

  Interaktivní obsah Informace a informování přinese Hodnota, zatímco vzbuzuje účast uživatelů.

  Obecně je tato kategorie médií součástí obsahových strategií. Mají větší kapacitu závazku, díky jejich interaktivitě.

  Mezi hlavní modely interaktivního obsahu, pojďme citovat:

  • Kvíty
  • Kalkulačky
  • E-knihy
  • Infografiky
  • Bílé lusky
  • Vstupní stránky
  • Videa

  Tento obsah lze šířit v různých fázích trychtýře, ale je to nejčastější ve fázi vědomí a posouzení.

  Jsou vytvořeny pro posílení důvěry a odhodlání uživatele .

  Například uživatel bude možná muset sdílet svou e-mailovou adresu, aby získal bílou knihu.

  CAC Calculator

  Interaktivní obsah, stimulací účasti, také usnadňuje měření zapojení uživatelů. P>

  Interaktivní obsah umožňuje jasnější opatření než statický obsah, podle 7. Živé události

  Vždy o obsahu, který generuje interakce, živé události Přinášejí neuvěřitelné výsledky.

  Nikdy nebyl tento typ videa tak přijat – takže je ten pravý čas investovat do této strategie.

  Do konce roku 2020 bude tento obsah představovat 82 % celého internetového provozu . Kromě toho, že se může veřejnost podívat na váš obsah, může také interagovat.

  živé události dávají pocit nouze a důležitosti.

  Jinými slovy, uživatel si myslí, že obsah má v tomto formátu větší hodnotu. Vytvářejí také silnou FOMO (strach z chybějícího), který může podporovat prodej. “Apple Live Stream” src=”https://global-uploads.webflow.com/5ef9c22a12deafc90caa105e/626585f882be7a5e8f6efbec_LwEbc6dDKloNQ_f8p7jjpboWYGFdPY19juCPomKcU6wOzhN-31Va58REj9BSkoC3P8hosSOqLJ6PAVubvpdDqVOmPtjC5wyC4ybGxqG_N9b-7UXfVMGBVUsay9u3_z_1DZoeuVgA.png”>

Dans le cadre de These concepts of emergency a možnost interakce, značky distribuují v různých formátech:

 • Otázky-Odpovědi žijí
 • Živé blogy
 • Živé vysílání
 • Živá zpráva

Chcete -li optimalizovat výsledky, vždy nabízejí možnost interakce. V živých otázkách je to přirozené; Koneckonců je to otázka zodpovězení otázek od veřejnosti.

V jiných formátech použijte sekci komentářů k vytvoření této interakce. Pokud je to možné, uveďte komentáře během živé šíření , aby se zvýšil potenciál angažovanosti. /P>

8. Obsahový marketing

marketing obsahu je všude-celý internet, zprávy, sociální sítě, o všem-existuje pouze obsah . Může to být napsáno obsah jako tento blog článek , obrázky, Webinárie , videa, podcasty , infografiky, online kurz -Seznam je nekonečný.

Cíl marketingu obsahu, nedílnou součástí marketingový příchozí < /A> je najít nové vyhlídky generováním provozu a jejich povzbuzením k provedení konkrétních akcí. Vyhlídka vám může poskytnout přístup k jeho kontaktním údajům. , je nezbytné vytvářet obsah pro Cha Tento krok marketingové trychtýře. Povědomí: Článek blogu o nejlepších kempovacích místech ve Francii. /li>

Marketing obsahu může také zahrnovat partnerství pro marketing a přidružení k oddělení ústně v úst. To nezahrnuje všechny strategie každého kroku – daleko od něj. Ale jen vězte, že pokrytí tří fází cesty kupujícího nabízíte nejdůležitějším obsahu svým vyhlídkám ve správný čas.

Doporučené čtení: Nejlepší strategie marketingu obsahu

9. Vliv marketingu

vyšetřování vyvinuté od společnosti Institut digitálního marketingu zdůraznil, že 49 % dotazovaných závisí na doporučeních vlivců, aby něco koupili.

Dnes společnosti investovaly do vlivu marketingu jako hlavní strategie. Více než kdy jindy spotřebitelé potřebují rozsudek lidí, kterým důvěřují. U značek mohou být tito partneři nezbytní.

V tomto vztahu používají značky nástroje pro správu sociálních sítí , aby nalezení vlivců, kteří pravděpodobně budou pravděpodobně Oslovte své cílové publikum.

Le succès de cette stratégie dépend , in addition to the influence, Obsah, který generuje, pro propagaci značek nebo produktů. Hlavní formáty jsou:

 • Sociální sítě
 • Video časopisy
 • Blog články
 • < P> Tato strategie může mít silného krále: Une étude a souligné que 92 % des consommateurs accordent davantage leur confiance aux contenus spontanés, en l’occurrence ceux créés par les utilisateurs.

  GoPro Instagram
  Coca Cola Twitter

  Certaines formes d’UGC sont utilisées plus souvent :

  • Commentaires sur les pages e-commerce, prouvant la qualité d’un produit ;
  • Contenu généré pour promouvoir un produit (photo d’un client utilisant l’article, contenu produit par l’article lui-même, dans le cas des appareils photo, entre autres) ;
  • Contenu généré pour promouvoir des événements, où les participants prennent une photo sur le lieu de l’événement et la postent en utilisant un hashtag spécifique. En général, ces photos sont diffusées sur un grand écran ou peuvent être imprimées pour chaque personne.

  Comment les petites entreprises doivent-elles tirer parti du marketing digital ?

  Les petites entreprises ont généralement moins de budget et de ressources à investir dans des stratégies digitales avancées. Cependant, il existe des moyens peu coûteux d’atteindre vos objectifs marketing et d’obtenir un bon rendement.

  1. Investir dans des stratégies à fort ROI

  Faible investissement et rendement élevé – c’est le rapport que recherche toute petite entreprise lorsqu’elle investit dans une stratégie marketing.

  Pour optimiser les résultats du marketing digital, les meilleures tactiques en termes de ROI sont les suivantes :

  • Marketing par email
  • SEO
  • PPC
  • Content Marketing
  • Marketing des réseaux sociaux
  • Marketing d’influence (micro-influenceurs)

  L’email marketing a un ROI de 4 400 % et constitue une excellente stratégie à long terme. L’optimisation SEO et le classement sur Google pour obtenir du trafic gratuit est également l’une des meilleures stratégies à adopter.

  ConvertKit Emails

  Lorsqu’il s’agit de PPC, visez un ROI de 3:1. Cela signifie que si vous dépensez 100 dollars en publicité, vous devriez générer 300 dollars de revenus.

  Ce ratio de 3:1 est suffisant pour couvrir d’autres dépenses comme le temps des employés (pour les entreprises de services) ou le coût des marchandises vendues (pour les entreprises e-commerce).

  Google PPC Ads

  Pour la publicité sur Facebook, il existe deux stratégies différentes : les annonces de prospection destinées à de nouvelles audiences et les annonces de reciblage destinées aux visiteurs de sites web.

  Lorsque vous prospectez un nouveau public, visez un ROI de 2,5:1.

  Lorsque vous reciblerez une audience qui a déjà visité votre site Web, votre ROI dépendra des actions qu’il a déjà effectuées sur votre site.

  Par exemple, si l’utilisateur a ajouté un article à son panier et que vous lui montrez une publicité Facebook DPA, le ROI peut être de 20 ou 30:1.

  2. Créer plus d’engagement

  L’engagement est l’une des clés d’une stratégie digitale efficace. Il faut que les internautes agissent en ligne et ne se contentent pas de consulter votre contenu.

  Dans la plupart des cas, il s’agit de générer des ventes. Pour susciter plus d’engagement, votre marketing doit être personnel, opportun et cibler le bon persona client.

  Customer Persona

  Alignez vos stratégies marketing et de vente pour disposer non seulement des bonnes tactiques digitales, mais aussi du bon message au bon moment.

  Exemples de bonnes stratégies de marketing digital

  Avec une stratégie marketing précise, il est possible d’obtenir d’excellents bons résultats.

  Au cours des dernières années, plusieurs entreprises ont réalisé des études de cas que tout spécialiste du marketing devrait connaître.

  Nous en avons séparé quelques-uns qui méritent d’être mentionnés. Continuez à lire !

  1. ASOS

  Marque pertinente dans le monde de la mode, ASOS a créé la campagne #AsSeenOnMe, dans laquelle les utilisateurs étaient encouragés à poster des photos portant les produits de l’entreprise.

  Asos Hashtags

  Ainsi, grâce à une stratégie d’UGC, la marque a promu ses produits et encouragé l’engagement avec son public.

  Asos Twitter

  Le concept consiste à ce que les gens postent des photos en utilisant le hashtag de la campagne. Ainsi, les utilisateurs y accédant pourraient vérifier une grande variété de produits ASOS.

  2. Lyft

  L’une des plus grandes entreprises de sa région, Lyft encourage les utilisateurs à recommander ses services à leurs amis et à leur famille. En retour, l’entreprise offre des primes et des avantages.

  Dans ce cas, il s’agit d’une stratégie de promotion de la marque.

  Lyft utilise ses utilisateurs comme agents pour promouvoir le service. Ceux-ci sont “payés” avec des réductions sur les voyages et des bons de promotion, entre autres avantages.

  Lyft Promotion

  En général, ce mécanisme génère une réaction en chaîne : chaque nouvel utilisateur peut inviter une autre personne, et cette nouvelle personne reçoit également l’incitation.

  3. “Always Like a girl”

  En utilisant un hashtag portant le même nom que la campagne, Always a mis au point un storytelling passionnant capable d’interpeller son public.

  L’idée du contenu est de montrer les défis auxquels une femme doit faire face en tant qu’adolescente. Par contraste, la campagne renforce la force des femmes, en mentionnant l’expression “comme une fille”.

  Dans cette campagne, l’entreprise a utilisé l’appel émotionnel pour donner un nouveau sens au terme et les résultats ont été stupéfiants. 81 % des femmes âgées de 16 à 24 ans ont qualifié le mouvement de positif et d’inspirant, et la vidéo a été visionnée plus de 76 millions de fois sur YouTube.

  Une bonne stratégie marketing peut apporter d’excellents résultats, pour autant qu’elle soit choisie en fonction des besoins de l’entreprise.

  De l’élargissement du public cible à l’augmentation des ventes, tous les objectifs peuvent être atteints grâce à ces efforts de marketing digital.

Certains des liens figurant dans cet article peuvent être des liens d’affiliation, qui peuvent me procurer une rémunération sans frais pour vous si vous décidez d’acheter un plan payant.
Ce sont des outils que j’ai personnellement utilisés, que je soutiens et qui permette de vous offrir du contenu gratuit.
9+ Meilleures Stratégies de Marketing Digital (2023)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *