➤ 13 Nejlepší marketingový automatizační software (2023)

13 Nejlepší marketingový automatizační software (2023)

Proč zvolit automatizační marketingový nástroj je nezbytný? & nbsp;

Automatizace a personalizace vašich marketingových zpráv je klíčovým prvkem digitálního marketingu. Správní lidé a ve správný čas. 15-email-personalizace-stats-might-surprise-you/ “cíl =” _ Blank “> Transakční sazba 6krát vyšší Obyčejné e-maily.

pro Začněte, potřebujete nejlepší software pro automatizaci marketingu, který vám to může pomoci.

Není to však vždy snadné. = “List”>

 • Shromažďujte údaje o zákaznících
 • Sledujte své vyhlídky
 • Integrace vašich CRM software
 • Odeslat automatizované e-maily
 • Provádění cílených marketingových kampaní
 • Proveďte a vedení Generační strategie
 • Segmentujte svůj seznam e -mailů
 • a ještě více
 • Start.

  Jaký je nejlepší marketingový software?

  Zde je můj výběr nejlepšího softwaru pro automatizaci marketingu, který vyzkoušet tento rok:

  1. Activecampaign .

  Software pro nejlepší marketing.

  ActiveCampaign marketing software Automation

  ActiveCampaign est le meilleur logiciel global de marketing Automation .

  Nabízí výkonnou automatizaci e -mailového marketingu s funkcemi, jako jsou automatické odpovědi, segmentace, integrace třetího partu, personalizované e -mailové modely atd.

  Software odesílá různé personalizované zprávy vašemu cíli publikum, které vám umožní nakrmit váš profesionál Druh automaticky – ať už se jedná o narozeniny, uvítací e -mail nebo jakýkoli jiný profesionální e -mail. Software také umožňuje sledovat analýzy, zejména počet návštěv na webových stránkách, události zákazníků a poskytuje okamžitou analýzu. Software, který vám poskytne lepší představu o ActiveCampaign. spouštěče. Je také důležité všechny podrobnosti extrahované ve vašem CRM software .

 • Nástroje pro zkušenosti se zákazníky : Software posílá cílené a personalizované e -mailové kampaně podle personalizovaných událostí a spouštěčů. Data atd.
 • Asince 24/7 : poskytuje uživatelům 24 a 7denní pomoc uživatelům ze 7 koček, telefonů, e -mailů a online pomoci.

  ceny:

  ActiveCampaign Pricing

  Základní plán začíná na 9 $ měsíčně a jde až na 229 $ měsíčně za 500 kontaktů. Toto číslo se zvyšuje klesajícím způsobem v závislosti na velikosti vašeho seznamu e -mailů.

  Začněte 14 -denním pokusem ActiveCampaign .

  2. moosend .

  Vynikající nástroj pro automatizaci e-mailů.

  Moosend Home Page

  Moosend est un outil de Marketing by E -mail, který automatizuje velké množství opakujících se úkolů, aby se marketingové specialisté mohli zaměřit na vytvoření a rozvoj vztahů s jejich potenciálními zákazníky. Díky nástroji pro vytváření kampaní přetažením a pádem můžete snadno přidat textové bloky, obrázky, sociální ikony, odkazy atd. na vaše e -maily. Kromě toho můžete použít jejich knihovnu e -mailových modelů a začít s dobře naplánovaným rozvržením, které se dobře objevuje na prohlížečích stolních a mobilních e -mailových prohlížečů. Jeho předem zavedené modely automatizace, které nazývají „recepty“, nabízejí tři kategorie automatizací, které vám pomohou zavázat se k zákazníkům prostřednictvím motivačního prodeje, závazku nových zákazníků a loajality zákazníků existující.

  Každá automatizace má tři prvky : Spoušť, fáze podmíněného/kontroly a akce. Kombinací těchto tří prvků můžete filtrovat segmenty publika a vytvořit spouštěče, které posílají vaše automatizační sekvence, když dojde k určitým událostem. QUOTE:

   Advanced Segmentation : zda se jedná o spáchaní čtenáři, opuštěné e -maily nebo jiné, můžete snadno segmentovat svůj seznam a odesílat e -maily na různé typy potenciálu Zákazníci.

   Opt-in Personalizované formuláře : Dobře navržené formuláře umožňují čtenářům zaregistrovat se do seznamu, kde se rozhodnete přidat své členské formuláře.

   Automation Flow : Nemusíte se starat o kódovací sekvence pokročilých e -mailů. Jejich automatizační modely a pracovní postupy vám umožňují odesílat personalizované e -maily a zahájit dialog se svými zákazníky jen několika kliknutími. .

  • podpora : Je poskytována pomoc od CAT, e -mailu a telefonu a každý obchodní účet těží od vyhrazeného správce účtu. Moosend má také rozsáhlou znalostní základnu a video tutoriály, které odpovídají otázkám. Pokud máte méně než 1 000 odběratelů, Moosend nabízí bezplatný životní vzorec, který zahrnuje neomezený počet e -mailů, přístup k jejich registračním formucím, jakož i zprávy a analýzy. Měsíc, pokud máte méně než 2 000 odběratelů a umožňuje přístup na jejich vstupní stránky, servery SMTP a transakční e -maily. Nabízejí také personalizované firemní plány, které nabízejí úplnou integraci a migraci, jedinečnou ověřování (SSO) a jazyk SAML (jazyk pro zabezpečení značení). Target = “_ Blank”> Moosend . & Nbsp;

   3. keap .

   InfusionSoft Marketing Automation Software

   < P> keap (dříve známý jako Infusionsoft) je soukromá marketingová společnost e -mailem, která je vhodná pro malé a středně velké podniky.

   if, pokud Chcete zvýšit svůj příjem, sazbu získávání zákazníků a správu olova, KEAP (Infusionsoft) vám pomůže. Zaměřuje se hlavně na vývoj a růst malých podniků díky svým technologickým a marketingovým automatizačním službám. /p>

   charakteristiky:

   Zde jsou některé z funkcí, které si můžete užít s Keap (InfusionSoft):

   • vylepšené Monitorování webových stránek : Pomáhá vám vizualizovat a předpovídat chování uživatelů a nabídnout podrobné zprávy o metrikách, jako je míra převodu, míra nákupu, první návštěva zákazníka, celkový počet zákazníků online, čas strávený do doby Zákazníci na stránce atd.
   • Automatizace prodeje : InfusionSoft eliminuje potřebu dodržovat ruční vyhlídky a zákazníky automatizací celého procesu prodeje a marketingu.
   • produktivita : Software je schopen poslat 29 miliard e -mailů, spravovat 396 milionů kontaktů a provádět více než 450 000 kampaní.

   • podpora zákazníka : He Poskytuje živou pomoc 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, stejně jako trvalá pomoc. Integrace
   • Software tvrdí, že nabízí 98 %rychlost doručení e -mailu, ale na toto tvrzení nereaguje.

   Ceny:

   infusionsoft pricing

   Le Forfait Počáteční D’UnfusionSoft začíná à 79 $ par Mois et peut Aller jusqu’à 199 $ za měsíc. Software můžete také vyzkoušet před zakoupením s bezplatným 14 -denním pokusem. Keap .

   4. getresse .

   Nejlepší alternativa k MailChimp. Style = “Max-Width: 800pxpx” class = “w-richtext-vyrovnaný-fullwidth w-richtext-figure-image-image”>

   GetResponse Marketing Automation Software

   L’un des avantages de GetResponse je to, že je ideální pro malé jako pro velké společnosti. provozu a vedení, sledování opuštění koše atd.

   Charakteristiky:

   Zde některé z nejatraktivnějších charakteristik softwaru:

   Nevýhody:

   • Marketingové služby SMS mohou být trochu drahé
   • Nedostatek dodržování standardů GUI

   Ceny:

   Chcete -li začít, nabízí bezplatný plán, který nabízí až 300 e -mailů denně. Plán Lite je 25 USD za maximálně 40 000 e -mailů měsíčně. Cena může za prémiový plán zvýšit až 66 $ měsíčně. A>

   6. HubSpot .

   Nejlepší integrované marketingové nástroje. Richtext-Figure-Type-Image “>

    hubspot Marketing Software

   Nejlepší softwarové nástroje pro automatizaci marketingu, na které se lze spolehnout. Rozsah funkcí poskytovaných HubSpotem zahrnuje vstupní stránky, webové analýzy, odkazy, marketing sociálních sítí, správu obsahu a mnoho dalšího. Poskytuje vám:

   • vydání a modifikace : HubSpot je vybaven vydavatelem pomocí snadno použitelného použití, který vám umožní vytvářet web Stránky, články blogů, webové stránky a atraktivní e -mailové modely. Webový portál jsou stejně snadné a rychlé.
   • marketing automatizovaným e -mailem : Pokud jde o e -maily Automatizovaný, HubSpot nabízí již existující e -mailové modely a automaticky personalizuje objekt a obsah pro vaši cílovou publiku mít vyšší cenu.

   Ceny:

   HubSpot pricing

   For marketing automation, you bude muset platit poplatky za provoz v rozmezí od 3 000 do 6 000 USD za profesionální a firemní balíčky. Kromě toho jsou náklady mezi 800 a 2 500 $. Také využíváte 30denní zkušební verzi zdarma. -11ED-99BC-3718575FB4AF%7C1675372471932 & U = HTTPS%3A%2FHUBSPOT.SJV.IO%2FC%2F2687428%2F1001264%2F12893 & AMP;

   7. omnisend .

   Nejlepší automatizace marketingu elektronického obchodování.

   Omnisnd Marketing Automation Software

   Omnisend est l’une Marketing Automatizační platformy pro nejoblíbenější elektronický obchod na trhu. Používá různé marketingové kanály k vytvoření perfektní strategie pro vaše podniky. Testy A/B, vytvoření personalizovaných e -mailů atd. Kromě toho vám pomůže přesně analyzovat data a poskytuje podrobné zprávy, abyste se mohli naučit užitečné lekce pro svou marketingovou kampaň.

   Dobrou zprávou je, že nástroj je navržen ve verzi Freemium, což vám umožňuje Chcete -li se seznámit s rozhraním, než se přesunete na výhodnější plány nabízející pokročilejší funkce. Strong> – Pomocí editoru si vyberte z celé řady modelů, vysuňte základní prvky a snadno vytvořte obsah pro běžné kampaně nebo automatizované e -maily. Umožňuje také používat vizuální prvky a správná klíčová slova pro pozitivní ovlivnění zákazníků. , WooCommerce, Yotpo, atd. Pokud vám Shopify nevyhovuje, existuje mnoho dalších řešení, které se můžete konzultovat. Tato funkce výrazně zlepšuje míry kliknutí a otevírání a může zvýšit prodej téměř o 30 %. aniž by byl příliš naléhavý nebo naléhavý. Kromě toho může pracovní postup „pracovního postupu“ koše může čerpat informace z redesign a opuštěných košů a také uživatelských počítačů cookies, aby bylo možné identifikovat a zapojit nerozhodnuté zákazníky.

  Ceny: < /h4>

  Omnisend Pricing

  Outre le plan gratuit, il existe trois plans paid. Plán „Standardní“ stojí 16 $ měsíčně, plán „Pro“ je nabízen na 99 USD měsíčně a plán „podnikového“ je založen na nabídce, kterou si můžete přizpůsobit podle svých potřeb. Všechny plány jsou doprovázeny bezplatným 14 -denním zkušebním obdobím. dnes.

  8. MoenGage.

  Nejlepší automatizační nástroj pilotovaný Ai.

  MoEngage Marketing Automation Software

  Společnost MoenGage byla založena v roce 2014 a je marketingovou platformou omnichannel a zapojení zákazníků pilotované AI. Umožňuje uživatelům analyzovat chování zákazníků, efektivně je brát na různé kanály a přizpůsobit každý kontaktní bod pro transparentní zákaznickou zkušenost.

  Kromě toho vám moengage může pomoci vynásobit 8 kliknutí tvoje webová stránka. Tento nástroj je nejvhodnější pro použití v odvětvích, jako je elektronický obchod, cestování a hotely, telekomunikace, stejně jako banka a pojištění. V roce 2019 byl vybrán v Magic Quadrant 2019 de Gartner Pro mobilní marketingové platformy. Optimalizace obsahu – MoenGage používá Sherpa, AI motor, k odstranění potřeby optimalizace manuálního obsahu. Může identifikovat nejúčinnější zprávy v reálném čase studiem uživatelských interakcí a pomoci při výběru správného obsahu. trvat až 8 týdnů. S integrovanou aplikací NATIV však můžete dosáhnout za několik hodin a začít automaticky poskytovat obsah svým zákazníkům. Tímto způsobem můžete výrazně zvýšit návratnost investic. Kromě integrované kapacity MoenGage můžete také používat pluginy, jako jsou Table, Qlik, Looker a Redash. Zaměřením na metriky, jako jsou 30 -denní retence a měsíční sezení uživatele, umožňuje uživatelům oslovit 40 % dalších potenciálních zákazníků. Nejlepší poskytovatelé služeb SMS, jako jsou Nexmo Twilio, Solutionsinfini a Gupshup. Můžete sledovat ukazatele, jako je počet odeslaných SMS, potvrzení, CTR a konverzní sazby, vše z jedné platformy. Můžete také integrovat SMS do své omnichannelové strategie transparentně. Zatímco MoenGage začíná od 999 $ měsíčně, musíte se obrátit na jejich prodejní službu a zjistit ceny jejich posledních dvou nejpokročilejších plánů.

  Začněte s MoenGage dnes.

  9. ONTRAPORT.