Marketingová strategie e-commerce k rozvoji vašeho podnikání

+7 marketingové strategie elektronického obchodování pro rozvoj vašeho podnikání

marketingové strategie e-commerce
<"SUMUP w-richtext">

Proč je marketing v elektronickém obchodování?

Marketing vašeho nového e-commerce Company Stanovení žádosti. E-Commerce Marketing zahrnuje testování a úpravu reklamních kampaní, optimalizace vašich stránek pro konverze, zdokonalování vašeho obsahu a SEO strategie , investovat správný rozpočet do Pravá taktika a udržovat solidní návratnost investic. “Seznam”>

 • Prodej e-commerce by měl být dosažen 4,5 dolarů d Zde 2021, s růstem o 23 % z jednoho roku na další .
 • a 4 z 10 nákupů se provádějí pouze pomocí online kanálu pro výzkum a nákup.
 • Jedná se o pevné údaje.

  Nicméně však , Rostoucí očekávání spotřebitelů, zejména očekávání Amazonu, vedou k novým výzvám, jako je očekávání doručení za dva dny, opuštěné koše a nárůst digitální marketing .

  Online kupující jsou stále náročnější. Nejen, že by vaše marketingová taktika měla být první objednávka, ale vaše konverzní trychtýř a váš proces platby musí být také dobře naolejovaný stroj. Ale pochopením místa každé taktiky v trychtýři vytvořením solidní referenční základny pro výkon a udržováním konzistence mezi platformami se postavíte do pozice, abyste dosáhli nejvíce velkých příjmů.

  Například, pokud plánujete své e-commerce marketingové strategie pro večírky < /A>, položte si následující otázku:

  Moje reklamy na Facebooku odpovídají mým e -mailovým kampaním a mým bannerem přidružení? Selz.com/how-does-google-shopping-work/ “Target =” _ Blank “> Google Shopping Reklamy zahrnují dobré propagace, které odpovídají mým reklamům PPC a kurzory mé domovské stránky?

  Pokud vaše odpověď není (nebo pokud si nejste jisti), můžete, můžete Přečtěte si některé z níže uvedených rad.

  V tomto marketingovém průvodci elektronickým obchodem zdůrazním nejúčinnější marketingové strategie pro váš internetový obchod, způsob, jakým každá taktika hraje roli ve vaší marketingové trychtýři a Rada pro úspěch v tomto roce.

  Co je to marketing elektronického obchodování? E-commerce prostřednictvím příchozí reklamy, organické SEO a další marketingové taktiky s cílem zvýšit provoz na webu, viditelnost značky a prodej. Mezi ně patří zvyšování povědomí mezi veřejností pomocí sociální sítě , vyhledávače, e-maily a Digitální zdroje , a také stimulovat akce na webových stránkách optimalizací rychlosti konverze.

  e-commerce Marketing používá mnoho strategie digitálního marketingu k přeměně návštěvníků na zákazníky.

  vám poskytne představu o tom, jaký efektivní marketing Strategie zahrnuje pro elektronický obchod, zde jsou některé běžné marketingové kanály, které vytvářejí více prodejů pro váš internetový obchod. -Figure-like-image “>

   eCommerce Product Page

  Quelles sont les principales stratégies marketing du e -Commerce?

  marketing elektronického obchodování vyžaduje přístup k omnichannelu, některé kanály jsou efektivnější než jiné. Například Míra konverze se výrazně liší Podle zdroje provozu a typu společnosti Zařízení:

  1. Marketing tofu “Top of the tquenel

  Vaše marketingové úsilí v horní části kanálu (nebo povědomí o značce) se dotkne uživatelů, kteří nikdy vaše produkty nikdy neviděli.

  Pravděpodobně nechodí Okamžitě nakupovat. Komerční taktika vyhlídky zahrnují placené a organické publikace na sociálních sítích a zobrazení podle zobrazení, s konečnými cíli, jako jsou tisky, registrace e -mailů, webový provoz a následovníci sociálních sítí.

  Například vy jste vy Musíte zvládnout svou strategii E-commerce SEO a získat provoz za podmínky související s nabídkami produktů. Pokud prodáváte kempingové vybavení, můžete napsat dlouhodobý článek o blogu o deseti nejlepších kempových destinacích ve Spojených státech , přitahováním čtenářů k posílení známosti značky, pak je předneste reklamami. Pro elektronický obchod existuje řada SEO agentur, které Může vám pomoci ve vašich strategiích vyhledávače. Tito návštěvníci pomáhají vytvářet seznam elektronických adres, stát se vašimi sociálními následovníky a jsou ideální pro recibitu kampaní. Zákazník, může být přidán do seznamu vysílání jako horká vyhlídka. p>

  Jakmile uživatelé použijí vaši značku, je pravděpodobnější, že provedou nákup, což vám umožní implementovat marketingové strategie níže níže.

  Patří mezi ně placená reklama od CLIC (PPC), recidivovací kampaně a e -maily na opuštěných koších. Tyto taktiky řetězce jsou zaměřeny na uživatele, kteří hledají vaši značku na Googlu, kteří již navštívili váš web nebo kteří do koše přidali produkt.

  Konečným cílem je generovat prodej.

  Například podívejte se, jak Zoma Sleep Používejte jak chytlavé animace, tak názory zákazníků ke zvýšení míry konverze na Produktová stránka svých matrací.

   Zoma Sleep Mattress

  To attract users to your product and stránky kategorie, platební reklama (PPC) značky hraje pečeně Důležitá věc. Tato oznámení Google se zaměřují na uživatele, kteří hledají název vaší značky. Už vás znají a chtějí navštívit váš web, což je vynikající pro potenciální prodej. Vaše značka. Musíte mít tyto podmínky značky a udržovat pozici 1.0-1.5 na marketingových nástrojích pro vyhledávače (SEM). Nikdy jste neslyšeli o vaší značce nebo nakupování a viděli konkurenty. Buďte lepší strategií.

  Nezapomeňte vyvinout úsilí o recimizaci na Googlu i na Facebooku. Receptace na Facebooku může zahrnovat dynamické reklamy produktů (DPA), které oznamují přesné produkty, které uživatelé konzultovali na vašem webu v přehlídce, v závislosti na jejich navigační historii.

  více, nastavením různých oken trvání. Můžete se zaměřit na návštěvníky, kteří konzultovali vaše výrobky 3, 7, 14, 30 nebo dokonce 180 dní po jejich konzultaci. Díky této strategii můžete nabídnout více na své 3 -denní publikum než 30 dní a zlepšit návratnost investice vaší kampaně. -Lived a méně na dlouhodobé okna -Recibitovaný uživatel, který přidal produkt do svého koše před třemi dny, je mnohem pravděpodobnější, že si koupí než uživatel, který navštívil vaši domovskou stránku, je 90 dní.

  Totéž platí s Google. Oddělte publikum pro obnovení okna trvání, abyste zlepšili své aukční strategie a výnos reklamních nákladů (ROAS). Pokud vám zprávy slevy poskytnou lepší návratnost investic.

  3. Upsell, křížový prodej a opakující se kupující v elektronickém obchodování

  Znáte svou ujištění? Opakovaná míra nákupu měří procento zákazníků, kteří se vracejí a provedou další nákup. Chcete -li jej vypočítat, jednoduše vydělte počet běžných zákazníků celkovým počtem zákazníků a vynásobte výsledek 100.

  Musíte také věnovat pozornost prvkům, které zabíjejí vaše Míra konverze Tiché, jako je nepřítomnost slev, skryté náklady na dopravu a omezené možnosti plateb. <

  Second Second , jak vytvořit marketing se svými současnými zákazníky? Je to 5krát více drahé Chcete-li přilákat nového zákazníka , aby byl stávajícího zákazníka. Mezi hlavní marketingové strategie zaměřené na vaši zákaznickou základnu patří receptování, e-maily a kampaně na sociálních sítích, které se zaměřují pouze na staré kupující. mohou vytvářet konkrétní kampaně pro uživatele, kteří od vás již koupili. Shrnutí “> Shrnutí. Vaše marketingová taktika a vaše konverzní trychtýř však musí být na vrcholu a uspokojí potřeby náročného spotřebitele a v plném vývoji. Marketing vašeho internetového obchodu by neměl být obklopen tajemstvím.

  implementací některé marketingové taktiky elektronického obchodování výše a získáním pro každou z nich návratnost investice v podstatě si můžete dovolit změnit Měřítko, prezentujte vaše produkty většímu počtu lidí a letos generují více příjmů. div>

  Některé z odkazů, které se objevují v tomto článku, mohou být odkazy na přidružení, které mi mohou poskytnout, pokud se rozhodnete koupit placený plán.
  Toto jsou nástroje, které jsem osobně použil, které podporuji a které vám umožňují nabídnout vám bezplatný obsah.

  +7 e-commerce k rozvoji vašich podniků =
  Stephen Mesnildrey

  class = “About-Author-ROL”> CEO & amp; Founder

  Leave a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *