Marketing IA: Definice, nástroje a příklady (2023)

IA Marketing: Definice, nástroje a příklady (2023)

l ‘ Umělá inteligence Postupně zaujímá důležitější místo v 29 % marketingových kampaní Probíhá, je nezbytné vědět, co se skládá z tohoto sektoru a jak se skládá a jak se skládá z tohoto sektoru a jak se skládá a jak se skládá z tohoto odvětví a jak se skládá a jak se skládá z tohoto odvětví a jak Chcete-li to využít.

Pojďme se dostat do jádra věci. “Ques-ce-que-marketing-aa-“> co je IA marketing?

Vytváření marketingových a reklamních kampaní, které se spoléhají na umělou inteligenci (IA), se nazývá marketing ia.

<

< P> To se také někdy nazývá „kognitivní marketing“ nebo „automatické učení pro marketing“.

Potom, a Jaké jsou výhody používání AA v marketingu?

Internetová a umělá inteligence (IA) se neustále vyvíjejí, stejně jako jejich dopad na marketing.

To znamená, že existuje určitý počet výhod použití AI v marketingu, zejména:

Predikce modelů chování spotřebitelů

Předpovídejte, co zákazník pravděpodobně učiní společnosti, aby podnikům poskytli značnou výhodu. Umožňuje jim, aby byli proaktivní a podle toho přizpůsobili své marketingové strategie. -segmentation-de-la-clientèle “> zlepšení segmentace zákazníka

Jednou z výhod používání AI v marketingu je to, že„ může pomoci zlepšit segmentaci zákazníků.

Použití Prediktivní analýza, společnosti mohou seskupit zákazníky podle jejich pravděpodobnosti nákupu určitých produktů nebo služeb. = “Obsah a recomandations-hyper-personalizovaný”> hyper-personalizovaný obsah a doporučení

Další výhodou marketingu IA je to, že správná entita může použít konkrétní data pro C Vrací obsah a hyper-personalizovaná doporučení.

Použití dat z minulých interakcí zákazníka mohou společnosti přizpůsobit své zprávy a návrhy pro každého zákazníka. se svými současnými a potenciálními zákazníky, což má za následek větší počet konverzí. > Další výhodou marketingu IA je to, že vám umožňuje optimalizovat kampaně v reálném čase.

Použitím marketingových nástrojů založených na AI mohou společnosti sledovat výkon svých kampaní v reálném čase a podle toho provést úpravy. < /P>

Společnosti tak mohou zajistit, aby jejich kampaně byly vždy stejně efektivní, což má za následek lepší výsledky. S

Nakonec může marketing IA pomoci zvýšit efektivitu a produktivitu různých týmů organizace. Čas, aby se členové týmu mohli soustředit na strategičtější úkoly. -aa “> ia marketingové příklady

Nyní prozkoumejte některé příklady marketingu IA v různých odděleních.

Management vztahů se zákazníky

Pomocí analýzy budoucí poptávky vám AI může pomoci poskytnout vašemu asistenčnímu týmu od lidí, kteří budou s větší pravděpodobností vytvořit spokojené zákazníky.

Například kombinace umělé inteligence a Správa vztahů se zákazníky (CRM) je jedním ze základních prvků životního cyklu produktu.

Pokud dokážete předpovídat, co zákazník udělá Na to můžete zacílit se správnou zprávou ve správný čas.

Omnichannel přítomnost byla tradičně výsadou velkých společností s důležitými marketingovými rozpočty.

l ‘umělá inteligence nyní má pomohlo to demokratizovat tím, že usnadňuje a dostupnější pro malé podniky vytvořit přítomnost na několika kanálech. “Target =” _ Blank “> pondělí.com je společnost pro správu vztahů se zákazníky, která používá umělou inteligenci, aby pomohla prodejním týmům uzavřít více obchodů. .com Analyzujte data ze systému CRM a poskytují komerčním zástupcům informace a RAS Ommandations v reálném čase.

segmentace zákazníka

Můžete použít AI k segmentaci svých zákazníků ve skupinách podle jejich pravděpodobnosti nákupu určitých produktů nebo služby.

Například, pokud jste prodejcem oblečení, můžete pomocí AI segmentovat své zákazníky ve skupinách podle jejich předchozího nákupního chování. << /p>

Poté byste se mohli zaměřit na každý Skupina s různými marketingovými zprávami a nabídkami, což by vedlo k více konverzím. U91%7C95FDC7AF-A33E-11ED-99BC-3718575FB4AF%7C1675372471932 & U = HTTPS%3A%2FHUBSPOT. = 1 “Target =” _ prázdné “> Hubpotová marketingová automatizace na segmenty a prospěch.

algoritmy poháněné marketingovým analyzací HubSpot Analyzujte body D ERM Systémová data pro segmentaci zákazníků v různých seznamech a poskytují marketingovým týmům informace a doporučení v reálném čase.

Díky hlubokému učení může takový systém automaticky číst a analyzovat zákazníky dat, aby poskytovali základní informace, které jsou uvedeny základní informace, které , jinak by zůstal skrytý.

IA Nástroje pro elektronický obchod

Proces prodeje společnosti elektronického obchodování je jiný Z tradiční společnosti.

V elektronickém obchodování se zákazník obecně přichází do kontaktu se společností prostřednictvím online webových stránek nebo obchodu.

Je proto obtížné Pro společnosti elektronického obchodování monitorovat své potenciální zákazníky tradičním způsobem.

Toto chování může také ovlivnit použité reklamní strategii. Určitě osloví své zákazníky, kde již tráví čas: online.

Pomocí AI mohou společnosti e-commerce sledovat a sledovat vyhlídky efektivněji. >, Podnikatelé elektronického obchodování mohou mít přístup k různým pluginům umělé inteligence, které vykonávají veškerou práci na jejich místě, pokud jde o řízení jejich podnikání.

chatbots

Digitální marketing otevřel dveře angažovanosti v reálném čase se zákazníky a vyhlídkami.

Ale také vytvořil novou výzvu: jak čelit všem požadavkům a požadavkům, které k nám přicházejí?

< P> Pro mnoho společností bylo odpovědí použít ia chatbots .

S chatboti jsou počítačové programy, které simulují lidskou konverzaci.

Můžeme je také použít k automatizaci zákaznického servisu nebo prodejních úkolů. Otázky nebo poskytnout doporučení produktu.

Můžete použít software jako Optimalizace vyhledávačů

Miscellaneous Tools SEO může pomoci přijímat (semi-) automatizovaná rozhodnutí, která mohou pomoci webovému webu lépe klasifikovat ve vyhledávačích. Seznam “>

 • Google Search Console : Platforma D ‘zdarma ia, která poskytuje data A informace o provozu organického výzkumu na vašem webu. Hledání, odkazy a optimalizace stránek. a odkazy.
 • Tyto nástroje vám mohou pomoci různým aspektům SEO, od hledání klíčových slov po vytvoření odkazů. P>

  software pro psaní AI

  Použití AI pro psaní a výrobu obsahu má několik výhod.

  Nejprve to může Pomůže vám vytvořit lepší obsah.

  analýzou různých dat zadaných v systému, ia psaní softwaru vám umožňuje vytvářet obsah, který je Pravděpodobněji převedou vyhlídky na zákazníky. Target = “_ Blank”> Jasper .

  Tento software vám může pomoci převzít všechny marketingové úkoly C OTTUTTED ve vaší marketingové strategii.

  Dalším příkladem, který ukazuje, jak se mění IA, je kopírovat ai.

  Copy Ai je nástroj, který vám pomůže vytvářet lepší texty pro váš web nebo blog.

  Chcete -li to provést, bere v úvahu položky jiného uživatele a generuje první – první – generuje první – Oceňování textu, který může pomoci prodat produkt, informovat vyhlídky na jeho výhody a mnohem více. je třeba předložit produkci obsahu). Ověřovací nástroj, který používá AI k nalezení a opravě gramatických chyb. r, aby vaše psaní byly přesnější a stručnější.

  Automatizace webinářů

  Webináře patří mezi nejlepší případy použití technologie AI, Protože se mohou postarat o velkou část zapojení člověka provedením přiměřené automatizace. /A>, jako je polovina , easywebinar a < a href = "https://home.everwebinar.com/index?r_done=1" Target = "_ Blank"> EverweBinar , všichni používají umělou inteligenci pro automatizaci procesu organizace webináře. >

  To zahrnuje odesílání pozvánek, správy registrace a odesílání připomenutí. Pravidelné webináře.

  Marketingová automatizace e-mailem

  Prosperovaný obrysový obchod hned vedle a velký plocha ulice by mohla mít Jedna společná věc: Oba používají AI ve svém marketingu e -mailem.

  E -mailový marketing je jednou z nejstarších a nejúčinnějších forem digitálního marketingu. tisíců e -mailů trvalo hodně času, ale naštěstí dnes existují různé nástroje AI, které vám mohou pomoci.

  Pokud jde o jakýkoli jiný marketingový kanál, hlavní cíle e-mailový software má uspokojit potřeby zákazníků a zvýšit konverze.

  AI vám může pomoci dosáhnout těchto cílů několika způsoby.

  Nejprve to může vám pomoci automatizovat odesílání správných e -mailů ve správný čas a dva Mohu vám pomoci vytvořit lepší řádky objektů a e -mailové texty, které přinášejí větší hodnotu těm, kteří je čtou. a zvýšit konverze.

  Nástroje jako ActiveCampampaign , Getres jsou dobré příklady použití AI v e -mailovém marketingu dnes.

  ia analytické nástroje

  Vědění o tom, které cílové publikum se soustředit a jaký typ obsahu, který má vytvořit, je nezbytný pro jakoukoli marketingovou strategii.

  c „Je to, že velké datové nástroje a různé software IA vstoupí do hry.

  Tyto nástroje pomáhají pomoci Shromažďujete a analyzujete různá opatření a data za účelem lepších rozhodnutí týkajících se vašich marketingových kampaní. jako Google Analytics , Zoho Analytics a ibm watson analytics jsou dobré příklady. Použití AI v analýze dnes.

  programování sociálních médií

  Sociální média jsou skvělým způsobem, jak se spojit s publikem a propagovat vaši značku.

  Správa všech vašich účtů však Sociální média mohou trvat dlouho.

  To je místo, kde síla AI a nástroje eclincher , crowdfire a rebrandly vám může pomoci automatizovat svůj automatizaci Marketing na sociálních médiích.

  Mohou vám pomoci naplánovat vaše publikace, následovat odhodlání a přilákat nové následovníky. Vy hodně času a energie.

  shrnutí.

  Nástroje ia marketing se neustále vyvíjejí a může být obtížné sledovat všechny změny. >

  S tolika dostupnými možnostmi je nezbytné zvolit správné nebo Til pro vaše specifické potřeby.

  Výše ​​uvedené příklady jsou pouze některé ze způsobů, jak se AI dnes používá v marketingu.

  Jak si můžete všimnout, AI lze použít v různých aspektech marketingu, od vytváření obsahu po správu sociálních médií. Rozdíl to může udělat.

  Další informace: Chcete vědět ještě více případů používání A v naší době?

  Zde je seznam nejlepších Software a aplikace investice IA na dnešní trhu. Le-Recrutement “> AI Recruitment Software může společnostem pomoci při rozhodování o najímání na pracovišti.

  Některé z odkazů, které se objevují v tomto článku koupit placený plán.
  Toto jsou nástroje, které jsem osobně použil, které podporuji a které vám umožňují nabídnout vám bezplatný obsah.

   marketing ia: Definice, nástroje (2023)
  Stephen Mesnildrey

  class = “About-Author-ROL”> CEO & amp; Founder

  Leave a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *