➤ 7 způsobů, jak získat 1. zaměstnání v digitálním marketingu (2023)

7 způsobů, jak získat 1. zaměstnání v digitálním marketingu (2023)

ALT

7 způsobů, jak získat první práci v marketingu digitální

Získejte svou první práci v oblasti digitálního marketingu se může zdát jako obrovská výzva, zejména pokud nemáte odborné zkušenosti s vašimi aktivy.

Procházením fór, informačních webů a příspěvků na LinkedIn, Uvidíte, jak si lidé stěžují na to, jak jsou kandidáti bez zkušeností úplně ztraceni na tomto konkurenčním trhu.

„Nemůžete získat práci bez zkušeností a nemůžete získat nezaměstnané zkušenosti.“

To prostě není. Existuje mnoho lidí, kteří získávají vynikající pracovní místa v renomovaných společnostech s velmi malou „oficiální“ zkušeností. > je zrychlené tempo změny. Každý den se objevují nové startupy, společnosti SaaS a agentury pro digitální marketing, což upravuje způsob, jakým pracujeme, a ohromující tradiční profesní dráhy (a potřeba mít vyšší univerzitní diplomy).

Deficitní dovednosti v digitálním marketingu jsou skutečné. /P>

Do roku 2024 bude v digitálních 250 000 pracovních místech a nebude dostatek odborníků, aby je obsadili.

Zde je další tajemství: můžete se naučit tyto dovednosti v digitální marketing Bez potřeby drahého univerzitního diplomu. Přemýšlejte o tom.

Školy pokrývají předměty jako:

 • Optimalizace vyhledávačů ( Seo )?
 • Nákup reklam?
 • Jak provádět efektivní placené výzkumné kampaně?
 • Optimalizace rychlosti konverze?
 • škrábání na webu ?
 • Využití vlivu marketingu?

< P> Ne, nejsou, ale kariéra v jedné z těchto oblastí vám může umožnit získat 6 -digitační práci pouze s několika lety zkušeností.

Pak jak začít kariéru v digitální formální zkušenost? Jak trénovat dost, aby získal první práci v oblasti digitálního marketingu, aby mohl začít stoupat na obchodní žebřík?

Zde je 7 způsobů, jak získat první práci v digitálním marketingu bez předchozí zkušenosti. = “1-Prenez-Confices in-Vos-Competances-en-Marketing-Digital”> 1. Vezměte si důvěru ve své dovednosti v oblasti digitálního marketingu

Na začátku své profesní kariéry se můžete rozhlédnout a stěžovat si na své vrstevníky – ty, kteří mají více zkušeností než vy, lepší poznámky, více stáží, více vztahů – a Cítíte se odrazeni.

Nespadejte do této pasti. Začněte tím, že přijme vítězný stav mysli a uvědomíte si, že jsou připraveny tisíce příležitostí k zabavení. Prvním krokem je získat důvěru. hledají solidní dovednosti a specifické znalosti získané školením, ale obecné dovednosti jsou ještě důležitější.

Ve skutečnosti je 7 hlavních charakteristik úspěchu v Googlu Netechnické dovednosti :

 • Být dobrým trenérem,
 • > Komunikovat a poslouchat,
 • mít dobré Porozumění ostatním (včetně těch, kteří mají různé hodnoty a názory),
 • Empatie a podpora jeho kolegů,
 • mají dobrou kritickou mysl a vědí, jak problémy vyřešit, a < /li>
 • Být schopen navázat odkazy mezi složitými nápady. :

  1. Máte dobrou osobnost.
  2. Máte potenciál,

  3. Můžete dělat práci.
  4. Je to tak jednoduché.

   Dokud víte, jak být přesvědčivý, že navazujete vztah se svými partnery a máte téměř správný životopis, můžete doslova získat Jakákoli práce začátečníka.

   a další dobré zprávy, není omezen počet rozhovorů, které můžete získat. Můžete to zkusit, zkusit to znovu a prvním klíčem k úspěchu je důvěra. “Target =” _ Blank “> Digitální na udemy- & gt;

   2. Vyberte si svou profesionální kariéru v digitálním marketingu

   Rozhodli jste se zahájit kariéru v digitálním marketingu.

   Před zahájením této cesty byste měli přesně vědět, co od své kariéry očekáváte tím, že si položíte řadu otázek:

   1. To ‘Do I rád to děláš?
   2. Co jsem opravdu dobrý?
   3. Mám raději pracovat sám nebo spolupracovat s ostatními?
   4. Jaké jsou dovednosti a síly, které v současné době Máte?
   5. Jsem kreativnější nebo analytičtější?
   6. V oblasti digitálního marketingu existuje řada disciplín, z nichž každá nabízí jedinečnou profesionální kariéru. < /P>

    Přestože si nemůžete dovolit být příliš vybíravý, když se ucházíte o své první zaměstnání, odpovídejte svým zájmům a vaše body aktuální silné disciplíně digitálního marketingu, které se vám líbí, bude nejpřínosnější.

    < P> První současná práce v oblasti digitálního marketingu je práce specialisty na digitální marketing , C ‘je to Chcete-li říci osobu, která se účastní optimalizace vyhledávačů (SEO), placeného výzkumu, marketingu obsahu, marketing sociálních sítí atd. /P>

    Toto je role s více aspekty a budete muset mít znalosti v určitém počtu disciplín, abyste uspěli. Přijetí této role je fantastický způsob, jak zahájit svou kariéru; Tím se urychlí vaše praktické učení a váš profesní růst.

    Ačkoli role je vícenásobná, měli byste se zaměřit na 2 nebo 3 vysoce specializované disciplíny, abyste zvýšili váš životopis a zvýšili váš potenciální příjem.

    Níže jsem uvedl některé z nejžádanějších dovedností v digitálním marketingu, jakož i související nástroje, které se musíte naučit je zvládnout.

    Proveďte hloubkový výzkum každé disciplíny a rozhodněte se pro 2 nebo 3 možnosti, které se vám zdají nejzajímavější. Adobe Analytics, Optimizely

   7. Optimalizace vyhledávačů (SEO) – MOZ, AHREFS, SEM RUSH, Google Search Console
   8. Marketing vyhledávačů (SEM) – Google Adwords, ADS Bing
   9. Optimalizace míry konverze (CRO) – Optimizly, Google Manager, Craf T
   10. Marketing sociálních sítí – reklamy na Facebooku, reklamy na Twitteru, reklamy na LinkedIn, Hootsuite
   11. Marketing přidružení – CJ Conversant, Impact Radius
   12. Automatizace marketingu – Marketo,, Market,, Pardot, Bronto,
   13. Marketing e -mailem – MailChimp, Constant Contact, Aweber
   14. Vývoj webových stránek – WordPress, Magento, Joomla, Drupal
   15. Projekt řízení – Jira, Basecamp, Timeforce, Trello
   16. Kromě tohoto seznamu nezapomeňte na dobrý starý Microsoft Excel, Outlook, PowerPoint a Word. Jsou vždy nezbytné pro jakoukoli práci s digitálním marketingem a používají se denně.

    rám Digital na udemy- & gt;

    3. Naučte se základy s lekcemi digitálního marketingu

    Jakmile si vyberete nějaké dovednosti, které můžete přidat do svého životopisu, je čas začít se učit!

    Co je dobré s digitálním marketingem, je to, že existují Tolik bezplatných certifikačních kurzů, které můžete sledovat a které budou vypadat dobře na vašem životopisu. Kromě všech kurzů certifikace zdarma existuje více než 55 000 marketingových kurzů na Udemy, více než 2 000 na Racera a více než 6 200 na učení LinkedIn.

    Zde jsou příklady bezplatných lekcí, které můžete začít. P>

    Google Academy for ADS (certifikace zdarma).

    S bezplatným školením Google se dozvíte vše o placené reklamě na výzkum, zobrazení a nákup AdWords.

    Více získáte legitimní certifikát, který můžete přidat do svého profilu LinkedIn a váš životopis. Poznámka: Mnoho začátečníků v digitálním marketingu vyžaduje tuto certifikaci.

    Google Analytics Academy (certifikace zdarma).

    Ani nemyslete na žádost o práci v oblasti digitálního marketingu, aniž byste měli solidní znalost Google Analytics. Toto bezplatné školení učí začátečníky a zkušené uživatele, jak si vyvinout online přítomnost díky inteligentním nástrojům pro monitorování dat a webové analýze.

    Analýza dat je jádrem digitálního marketingu; Nemůžete činit informovaná rozhodnutí bez pochopení chování uživatelů. Tento kurz je povinnou vizualizací.

    HUBSpot Intund Marketing).

    Tento bezplatný kurz zahrnuje základy příchozího marketingu: přitahujte zákazníky, přitahují vyhlídky, vytvářejí atraktivní vstupní stránky, psát volání pro dopadnou akci a rozvíjet publikum.

    by měl být povinný Pro všechny specialisty digitálního marketingu.

    Bing Ads Akditace (bezplatná certifikace).

    Tento vyhledávač často zapomenutý (ale velmi důležitý) také nabízí bezplatný certifikační kurz.

    Podobně jako Google AdWords v jeho uživatelském rozhraní a jeho implementaci, Bing Ads je nástroj, který vy Potřebujete vědět a to vám pomůže vyniknout, když se ucházíte o startovací startovací stanice. a href = “https://www.facebook.com/blueprint/endification” Target = “_ Blank”> Facebook Blueprint (kurz zdarma, ale placená certifikace).

    Tento kurz vám umožňuje získat dovednosti pokročilé úrovně, pokud jde o reklamy na Facebooku a Instagramu. Facebook a Instagram.

    Hootsuite Academy (certifikace zdarma).

    S Hootsuite můžete získat certifikace sociálních médií uznávané sektorem, což vám pomůže vyniknout, když se ucházíte o marketingové práce sociálních sítí.

    Naučíte se mobilizovat publikum Na sociálních sítích, automatizovat publikace, spolupracovat na obsahu a zlepšit přítomnost vašeho online podnikání. Pro váš životopis a zapůsobí na dalšího manažera náboru. Analytics, Bing Ads, HubSpot a Facebook reklamy.

    FORMAL UP Digitální na udemy- & gt;

    4. Začněte v digitálním marketingu jako na volné noze

    Před podáním žádosti o svou první profesionální práci v oblasti digitálního marketingu je dobré vyzkoušet své nové znalosti a začít pracovat v terénu.

    Když začnete, neměli byste se snažit vydělávat peníze, ale pomoci lidem rozvíjet jejich online přítomnost a získat vzácné zkušenosti při stavbě peněženky.

    Znáte majitele malých podniků, které byste mohli pomoci? Většina malých a středních podniků si není příliš vědoma digitálního marketingu a může z vaší nové odborné znalosti velmi těžit.

    Starý přítel může mít místní restauraci a není přítomen na sociálních sítích. Vložte to v souvislosti s reklamami na Facebooku.

    nebo možná člen rodiny má kadeřnický salon, ale na Googlu jej nenajdete. Použijte své nové dovednosti SEO, abyste jim pomohli. Možná dostanete večeři zdarma nebo střih v podnikání. Nakupujete vzácné dovednosti.

    Jakmile uplynul určitý čas a všichni obyvatelé sousedství a jejich matka požádali o vaše služby, jste připraveni začít platit za své úsilí.

    Navštivte stránky na volné noze, jako jsou Flexjobs, a vytvořte si účet na volné noze. Tento obsah posílí vaši důvěryhodnost a vzbudí větší zájem o vaši práci. Za druhé, opravte své konzultační sazby jako na volné noze tak, aby byly konkurenceschopné ve srovnání s trhem. Upřesněte svou osobní značku, připojte se k jiným nezávislým pracovníkům a prezentujte se těm, kteří hledají pomoc v digitálním marketingu. Jakmile vyhrajete několik kontraktů, budete mít ještě více práce, kterou můžete přidat do své peněženky.

    Zkuste pracovat se značkami a solidními společnostmi, které můžete přidat do svého životopisu. Nejedná se o „oficiální“ profesní zkušenost, ale je to v zásadě stejně dobré. To je výhoda digitálního marketingu: Pokud můžete ukázat výsledky, nezáleží na vaší historii. Profil LinkedIn. Dobře, jste připraveni.

    Nyní máte dostatek zkušeností, abyste získali svou první „oficiální“ práci v oblasti digitálního marketingu.

    Take Digitální na udemy -& gt;

    5. Připravte svůj první rozhovor

    Po úspěšném úspěšném absolvování digitální marketing> 6 Digitální marketing.

    Údržba je problém s plánováním. Čím více budete spokojeni se sebou, svým zkušenostem a novým dovednostem v oblasti digitálního marketingu, tím je pravděpodobnější, že tuto práci budete mít.

    Zde je několik tipů pro úspěšný pracovní pohovor v digitálním marketingu:

    Zeptejte se na společnost. Musíte plně porozumět historii společnosti, jejího generálního ředitele a jejího řídícího týmu, jejím hodnotám a její současné finanční situaci, abyste ukázali, že jste si udělali domácí úkoly.

    Další body, pokud prozkoumáte jejich digitální marketing Strategie a najít příslušné strategie, které byste použili od prvního dne. Váš životopis musí být považován za živý dokument, který otevírá dialog a umožňuje vám rozvíjet vaše hlavní úspěchy.

    Je běžné mít několik CV, které byly upraveny tak, aby maximalizovaly dopad a korelaci na Pozice, kterou použijete.

    Nelž lhát, jen přidává selektivní pravdy, aby vyniklo.

    Připravte se na otázky situace. To jsou klasické otázky „Promluvte si se mnou o době, kdy“ a „Co byste udělali, kdyby“.

    Nezapomeňte si je poznamenat a trénovat, protože jsou zamýšleny vás znepokojovat. Tyto otázky jsou mnoho lidí nedbalí a pokud zvládnete odpovědi, budete opravdu vyniknout. Můžete použít Hvězdičková technika k přenosu do manažera náboru v situaci , Úkol, akce a výsledek, ke kterému došlo za účelem zobrazení vaší hodnoty a rychlosti mysli.

    konzultujte tyto 20 otázek údržby A jak na něj odpovědět na další pomoc.

    Buďte připraveni na hodnocení digitálního marketingu. & Nbsp;

    Například mnoho zaměstnavatelů vás nutí přijmout praktická hodnocení. HTML kód a CSS vstupní stránky, ale také na konfiguraci účtů v konzole vyhledávání Google.

    Tato hodnocení jsou docela Společný a jejich zájem spočívá v tom, že máte určitou dobu na to, abyste je sami (obvykle 2 až 7 dní), a že pokud něčemu nerozumíte, musíte jen hledat na Googlu (jako v reálném životě).

    6. Vyjednávejte platu svého začátečníka

    Předpokládejme, že děláte údržbu a že společnost vám dává nabídku: pozici zaměstnaneckého zaměstnanosti, výhody, placené svátky atd. …

    Vaše oči Rozsvítí se vzrušením, protože jste konečně získali první zaměstnání v digitálním marketingu. Vaše sny se splní! Už plánujete fotografie, které se přidejte do vaší kanceláře, uspořádáte oběd se svým šéfem, vytvoříte trasu, jak jít do kanceláře, a vybrat si, co budete nosit první den.

    Počkejte na a Druhý.

    Největší chybou, kterou můžete udělat, je přijmout tuto počáteční nabídku pro svou práci jako začátečník. Poprvé, kdy jste obdrželi formální nabídku, ale musíte nechat excitaci spadnout a dostat se do vážných věcí.

    První nabídka není nikdy nejlepší. & nbsp; > Vložení nohy do dveří a získávání zkušeností je faktorem číslo jedna, ale váš první plat stanoví základy pro nadcházející roky, takže se ujistěte, že znáte svou hodnotu.

    Použijte nástroj pro odhad mezd jako jako nástroj Poradenství o vyjednávání o platech a budete ano Vydělávejte více od začátku své kariéry v digitálním marketingu.

    Formulář Digitální na udemy- & gt;

    7. Je čas investovat do digitálního marketingu

    Pokud jste postupovali podle těchto kroků, uspěli jste! Vyhráli jste své první zaměstnání v oblasti digitálního marketingu a nyní jste schopni vytvořit svůj vlastní osud.

    , abyste shrnuli: Bez předchozích zkušeností v podnikání jste se naučili digitální marketing sami. Začali jste tím, že jste převzali online kurzy a certifikace. Chcete -li získat svou první práci na plném čase.

    Zde se to stává vzrušujícím. 6 -Digitační plat, o kterém jste vždy snili. > Co vás tedy zastaví?

    Další doporučené čtení: Chcete-li prohloubit své znalosti v digitálním marketingu, poraďte se s mým průvodcem na způsob spuštění blogu Tento rok a další prostředky vydělávat online peníze.

    <
    < Div class = "Reclaererer"> Některé z odkazů, které se objevují v tomto článku, mohou být odkazy na přidružení, které mi mohou poskytnout bezplatnou odměnu za vás, pokud se rozhodnete koupit placený plán.
    Toto jsou nástroje, které jsem osobně použil, které podporuji a které vám umožňují nabídnout vám bezplatný obsah.

     7 způsobů, jak získat 1st v digitálním marketingu (2023)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *